Karrier

Karrier

Új csapattagunkat keressük!

Junior pénzügyi munkatárs

Téged keresünk, ha van pénzügyi tapasztalatod, ennek jó részét  kis esetleg közepes cégnél (vagy épp startupnál) szerezted, ismered egy ilyen cég működését, vettél már részt pénzügyi és reporting feladatok előkészítésében és működtetésben, vezettél már kisebb csapatot és szívesen csatlakoznál egy dinamikusan növekvő csapat életéhez.

MIRE LESZ MINDENKÉPPEN SZÜKSÉGED?

  • Pénzügy-számviteli vagy gazdasági végzettség
  • Pénzügyi és kontrolling területen szerzett tapasztalat, aminek köszönhetően el tudsz kezdeni dolgozni nálunk
  • Rugalmasság, könnyű alkalmazkodás a növekedésünk miatt gyorsan változó környezethez
  • Előnyt jelent Kis esetleg közepes cégnél szerzett tapasztalat
  • Könyvelési anyagok előkészítésében szerzett tapasztalat
  • Komplex pénzügyi tervezés és teljesülésének riportálásában szerzett tapasztalat
  • Pályázatok tervezésének és teljesülésének riportálásában szerzett tapasztalat

MILYEN FELADATOK TARTOZNÁNAK HOZZÁD?

  • Reporting rendszer kialakítása és működtetése,
  • Kapcsolattartás külsős partnerekkel és könyvelőnkkel,
  • Már meglévő pénzügyi folyamataink optimalizálása,
  • Részvétel a növekedéshez tartozó pénzügyi hátter kiépítésében,
  • CRM, BANK, Beszerzés pénzügyi vonatkozásainak az adatrögzítéstől a könyvelésig tartó folyamatokban aktív részvétel,
  • Éves üzleti terv elkészítése és nyomon követése, terv- és tényadatok elemzése,
    • Havi és éves zárások előkészítése,
  • Cash flow tervezés,
  • Napi pénzügyi operatív munka ellátása,
  • Kintlévőségek, határidők kezelése,
  • Belső HR tevékenységek pénzügyi vonatkozásainak előkészítése a könyvelés számára, határidők kezelése,

MENNYI IDŐDET VESZI MAJD IGÉNYBE?
Heti 40 óra

FIZETÉS SÁV:
Kezdő bérsáv

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Excel és folyamat ismeret
  • +1, ha ismerős vagy az IT világában

EZT VÁRHATOD, HA CSATLAKOZOL A CSAPATHOZ:

  • A lehetőséget, hogy részt vehess a jövő építésében amiben tapastalatokkal is gazdagodni fogsz.
  • Fiatalos, inspiráló és nyitott társaságot, aki meg akarja hódítani a világot
  • Sok-sok kihívást és rengeteg munkát 😉
  • Teret újszerű, üzlettámogató megoldásaidnak, amelyeket közvetlenül tesztelhetsz is piaci környezetben

AHOL TE IS DOLGOZNI FOGSZ:
1152 Budapest, Szentmihályi u. 137.

HOGYAN JELENTKEZHETSZ?
Küldd el az önéletrajzodat

KIVÁLASZTÁS FOLYAMATA

Jelenleg a kiválasztási lépcsőket online környezetbe helyeztük át az irodánk újranyitásáig.

Állás, munka területe(i):

  • Kibervédelem, IT biztonság, IT üzemeltetés
  • Pénzügy, Könyvelés
  • Kontrolling
  • Szolgáltatás
  • Projektmenedzsment

Szükséges tapasztalat:

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola/ Egyetem

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (kommunikációs szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Megértettem és elfogadom az "ADATVÉDELEM" menü alatt leírtakat.

error: Köszöntök, hogy a tartalom felkeltette az érdeklődését. Érdeklődése fontos számunkra, ezért kérjük vegye fel velünk a kapcsolatot.