Karrier

Karrier

Új csapattagunkat keressük!

Junior sales munkatárs

Téged keresünk, ha van kereskedelmi tapasztalatod, ennek jó részét kis esetleg közepes cégnél (vagy épp startupnál) szerezted, ismered egy ilyen cég működését, vettél már részt crm és reporting feladatok előkészítésében és működtetésben és persze szívesen csatlakoznál egy dinamikusan növekvő csapat életéhez.

MILYEN FELADATOK TARTOZNÁNAK HOZZÁD?

• Kereskedelem/értékesítés operatív munka ellátása,

• CRM – Reporting rendszer működtetése,

• Kapcsolattartás külsős partnerekkel,

• Már meglévő pénzügyi folyamataink optimalizálása,

• Kereskedelmi stratégia kialakításában való részvétel – elkészítésben és nyomon követésben,

• Havi és éves zárások előkészítése,

• Ajánlatadások, határidők kezelése,

• Értékesítési trendek figyelése,

MENNYI IDŐDET VESZI MAJD IGÉNYBE?

Heti 40 óra

FIZETÉS SÁV:

Kezdő bérsáv+ jutalék

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

• CRM, Excel és folyamat ismeret

• +1, ha ismerős vagy az IT világában

MI AZ AMIT SZERETNÉNK HA TELJESÍTENÉL:

•Jártasság a kereskedelem és értékesítés területen

•Erős felhasználói szintű számítástechnikai, műszaki ismeretek

•Kiemelkedő kommunikációs készség, írásban és szóban egyaránt

•Ügyfélközpontú gondolkodásmód

•B kategóriás jogosítvány megléte mellett annak bizonyítható aktív használata

•Értékesítési gyakorlat informatikai területen

•MS Office felhasználói ismerete

•CRM rendszer aktív használata, ismerete

•Előnyt jelent az aktív kapcsolati háló közép és nagyvállalati szegmensben

EZT VÁRHATOD, HA CSATLAKOZOL A CSAPATHOZ:

• A lehetőséget, hogy részt vehess a jövő építésében amiben tapasztalatokkal is gazdagodni fogsz.

• Fiatalos, inspiráló és nyitott társaságot, aki meg akarja hódítani a világot

• Sok-sok kihívást és rengeteg munkát 😉

• Teret újszerű, üzlettámogató megoldásaidnak, amelyeket közvetlenül tesztelhetsz is piaci környezetben

AHOL TE IS DOLGOZNI FOGSZ:

Homeoffice vagy

1152 Budapest, Szentmihályi u. 137.

HOGYAN JELENTKEZHETSZ?

Küldd el az önéletrajzodat a backoffice@brightdea.hu címre

KIVÁLASZTÁS FOLYAMATA

Jelenleg a kiválasztási lépcsőket online környezetbe helyeztük át az irodánk újranyitásáig.

Állás, munka területe(i):

• Kereskedelem, értékesítés

• Kibervédelem, IT biztonság, IT üzemeltetés

• Szolgáltatás

• Projektmenedzsment

Szükséges tapasztalat:

• 1-2 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

• Főiskola/ Egyetem de legalább középfokú végzettség

Szükséges nyelvtudás:

• Angol (kommunikációs szint)

Foglalkoztatás jellege:

• Teljes munkaidő

Megértettem és elfogadom az "ADATVÉDELEM" menü alatt leírtakat.

error: Köszöntök, hogy a tartalom felkeltette az érdeklődését. Érdeklődése fontos számunkra, ezért kérjük vegye fel velünk a kapcsolatot.